Bielsko-Biała, szukam

Bielsko-Biała, szukam

Zastanawiam się gdzie pojechać w Beskid Śląski, ale nie niesłychanie wiem, co wybrać? Poszukuję strony, jaka opisuje niesłychanie dokładnie poszczególne atrakcje regionu.

El2CzupakaBra

Posty: 1

 
Polecam przejrzeć sobie zdjęcia z Kotarz na stronie https://kochambeskidy.pl/beskidy-na-weekend-brenna-holcyna-hala-jaworowa-oraz-kotarz/. To nadzwyczajna kompozycja, jaka zapadnie każdemu w pamięci. Mnie zachwycają te zdjęcia i to, co się na nich znajduje. Sprawdźcie sami wszystko.

Lupusx

Posty: 18

 
Beskid to duża powierzchnia, dlatego jest tam wiele miejsc, które warto zobaczyć. Jeśli ktoś kocha góry i naturę to na pewno powinien się tam pojawić. Sam raz w roku tam jadę i jestem bardzo zadowolony. To miejsce, które pozwala mi wypocząć i naładować akumulatory.

Grażynaa234

Posty: 3

 
Każda osoba, która pojawi się, chociaż raz w Beskidzie ta przekona się, że to piękny region. Ma sporo do zaoferowania i na pewno należałoby byłoby poświęcić troszkę swojego czasu, aby to wszystko zobaczyć na swoje oczy.

Jasio234

Posty: 5

 
Atrakcji to nam nie braknie w tym regionie. Znajdzie się coś dla dzieci jak i dla dorosłych. Na pewno Wisła Malinka to miejsce, które warto pokazać swoim dzieciom.

Marioleczka

Posty: 2

 
Beskid to duża powierzchnia, wobec tego jest tam wiele miejsc, jakie pożądane byłoby zobaczyć. Jeśli ktoś kocha góry i naturę to na pewno powinien się tam pojawić. Sam raz w roku tam jadę i jestem bardzo zaspokojony. To miejsce, jakie pozwala mi wypocząć i naładować akumulatory.

mirekp2005

Posty: 8

 
Mnie się podoba w tym regionie, bowiem można odszukać ciekawe i dzikie miejsca. W Polsce jest z tym coraz z trudem. Pożądane byłoby naturalnie wspierać się portalem, który jest poświęcony tej tematyce, bowiem odszukamy tam mnóstwo ciekawych informacji.

kociol001

Posty: 5