fryzjer olsztyn opinie, kogo znacie ?

fryzjer olsztyn opinie, kogo znacie ?

Niezmiernie chcę zmienić swój wygląd i stwierdziłem, iż zacznę od fryzury. Gdzie znajdę renomowanego fryzjera męskiego w Olsztynie?

dzaman

Posty: 1

 
Kilka lat temu byłam klientką fryzjera na Dworcowej w Olsztynie. Jakość usług była niezła, ceny niewygórowane. Wiem, że chodzą tam moje koleżanki z pracy i nie narzekają.

TomekK

Posty: 6

 
Od dawna chodzę do fryzjera w Olsztynie na Jarotach. Do tego razem z żoną. Wykonuje się tam zarówno strzyżenia damskie, jak i męskie. Oboje wychodzimy zadowoleni, a w szczególności żona – z ombre na głowie ;)

Sis45

Posty: 16

 
Koloryzacja włosów w Olsztynie to bardzo drażliwy temat. Niewiele jest salonów, które robią to dobrze. Jednym z nich jest: http://www.anna.olsztyn.pl. Serdecznie polecam!

Marioleczka

Posty: 16

 
Wyśmienite stylizacje wykonuje fryzjer w Olsztynie przy Kortowej. Zgłosiłam się tam po uczesanie na ślub. Kiedy stanęłam wreszcie w lustrze, to oniemiałam z wrażenia. Do dziś niekiedy wracam do zdjęć z tamtego dnia, albowiem uważam, iż prezentowałam się niezmiernie atrakcyjnie.

Cronxxx

Posty: 3

 
Ceny strzyżenia na nieszczęście osiągają wręcz astronomiczne wartości w ostatnim czasie. Dosyć przystępną ofertę cenową ma fryzjer w Jonkowie. To co prawda pod miastem, ale myślę, że nie będzie żadnych kłopotów z dojazdem. Na dodatek oferują oni perfekcyjną jakość świadczonych usług – zawsze jestem zaspokojony :)

Aniusiaaa1

Posty: 6