restauracja Kraków

restauracja Kraków

Macie pomysł, gdzie mogę w Krakowie zamówić coś z menu indyjskiego, dobrze przyprawionego kurczaka, a dziewczynie coś bardziej wegetariańskiego?

Wygodniś22

Posty: 1

 
Generalnie to nie lubię dużych kart, tylko konkretnie przedstawione w menu pozycje, ewentualnie polecenia dnia. Zawsze pytam, co polecają i taka strategia na dobre jedzenie mnie nigdy jeszcze nie zawiodła.

Black_Riot

Posty: 5

 
Polubiłam u nich też zupę pomidorową Rasam na ostro. Takiej w życiu nie jadłam. Ostra, ale w ten przyjemny sposób, że chcesz więcej :) Rozumiem, co masz na myśli.

Miluśkooo2

Posty: 9

 
Dzięki za polecenie. Postaram się odwiedzić na weekend, bo akurat znajomi wpadają. Kuchni indyjskiej jeszcze w takim wydaniu z pieca nie próbowałem.

Komimya

Posty: 2

 
Warzywa w indyjskich przyprawach i dania tandoor na gorącej płycie podawane,szczególnie Tandoori Sizzler polecam każdemu. W domu ciężko coś takiego ugotować. Trzeba wiedzieć, jak tam lokalnie robią, a ta restauracja ten klimat idealnie potrafi odtworzyć.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Byłam właśnie w poprzedni weekend ze znajomą i spędziłyśmy więcej czasu niż zakładałyśmy :) 3 talerze zjadłam, ale bez problemów żołądkowych później :) Indyjska kuchnia dobrze podana uzależnia, dosłownie.

Nikuś23

Posty: 5

 
Właśnie spoko mają panel do zamawiania online http://www.bombaycurry.pl/pl/dania-z-ryb/ i nie liczą jakoś kosmicznie. Kurczaka uwielbiam. Dla mnie podstawa diety w tym momencie. No i kuchnia indyjska dobrze rozgrzewa. Dobra propozycja, taka uniwersalna na sezon jesienno-zimowy. Zawsze to alternatywa dla tłustej kuchni polskiej.

kuBawodzu

Posty: 17

 
Smacznie i tanio można zjeść w https://www.bombaycurry.pl/pl/zestawy-obiadowe/. Niewygórowane ceny naprawdę, bo do 30 złotych pełnowartościowy obiad mięsny z wieloma dodatkami. Nie żałują przypraw i naprawdę fajnie, kolorowo ten posiłek wygląda. Poza tym przetrwali kryzys, rozwijają się, kuchnia indyjska to fajne urozmaicenie, oczyszczająca. Jeżeli lubisz warzywa w różnych formach, miękkiego kurczaka, czasami owoce morza to gorąco polecam.

Lupusx

Posty: 6

 
Byłem na łososiu, bo tylko łososia jadam w restauracjach http://www.bombaycurry.pl/pl/dania-z-ryb/ i przyznam, że z pomidorami mnie zaskoczył. Najczęściej łączyłem z cytryną, a nie na ostro, a tutaj proszę bardzo, coś nowego. Gotowany wzorowo, rozpływa się w ustach, jak lubię. Porcje spore, jeżeli chodzi o rybę do tego przepyszny ciepły chlebek naan ,ale można jeszcze wykorzystać bogate przystawki. Fajny klimat restauracji. Jakbym miał więcej czasu i mieszkał bliżej to pewnie codziennie bym tam chodził na obiady.

Snaco

Posty: 4