gadżet reklamowy z logo, szukam

gadżet reklamowy z logo, szukam

Poszukuję dla swoich klientów pomysłu na reklamowe gadżety, które pozyskają przy okazji na święta? Nie za bardzo wiem czy można w ogóle coś takiego stosować? Dajcie znać.

fusert56

Posty: 1

 
Na święta kupujemy bardzo dużo gadżetów reklamowych z nadrukiem, bo mamy wielu klientów. Dajemy im różne drobiazgi i zawsze są z tego powodu bardzo zadowoleni.

alidodo55

Posty: 2

 
Najpierw warto poczytać o gadżetach reklamowych z logo na stronie https://mojegliwice.pl/is,jak-wykorzystac-swiateczne-prezenty-do-promocji-firmy,270925,828625.html.

czartorr

Posty: 2

 
Uważam, że reklamowe gadżety to super pomysł. Ludzie zwłaszcza w okresie świąt Bożego Narodzenia lubią dostawać coś oryginalnego. Jeśli zamówimy jakieś bardziej ekskluzywne prezenty to tym bardziej będą chcieli je mieć. Wcale nie trzeba na takie prezenty zbyt dużo pieniędzy wydać, aby można było uzyskać efekty.

TomekK

Posty: 5

 
Wszystko można wykorzystać do promocji i każdy czas jest dobry, ale trzeba uważać. W wypadku reklamowych gadżetów stawiamy je, jako dodatek, a nie główny prezent. Nie można o tym zapominać, albowiem można sobie zaszkodzić.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Najważniejsze przy wykorzystywaniu gadżetów reklamowych to mieć pomysł. Chodzi o to, aby nie urazić w jakiś sposób klienta, który z nami współpracuje. Wszystko trzeba zaplanować, a wtedy nie pojawią się jakieś nieoczekiwane problemy, które mogłyby naszej firmie zaszkodzić.

Simihu

Posty: 5

 
Od zawsze wykorzystuje gadżety reklamowe do promocji w okresie świąt, dlatego Wam również to polecam. Bez wątpienia wszystko musi być z umiarem i bardziej subtelnie.

Lupusx

Posty: 3

 
U nas to działa tak, iż dajemy jakiś oryginalny prezent, a do tego idą gadżety reklamowe z własnym logo, które są uzupełnieniem. Może to być brelok, albo artykuły piśmiennicze. Jest tego niezwykle wiele do wyboru i coś się znajdzie.

saradonin

Posty: 19

 
Wybór przeróżnych gadżetów reklamowych z własnym nadrukiem jest niezmiernie duży, zatem dostosowanie czegoś nawet do zbliżających się świat nie jest trudne. Należałoby uprzednio wejść na stronę firmy, jaka się tym zajmuje, albowiem w ten sposób otrzymamy w tym temacie wiele ciekawych nas informacji. Polecam to zrobić.

Rocko

Posty: 4