wycena przedsiębiorstwa, gdzie znajdę ?

wycena przedsiębiorstwa, gdzie znajdę ?

Znacie może jakieś fachowe biuro aktuarialne, które jest w stanie mi pomóc przy wycenie mojej firmy? Nie mam dużej firmy, natomiast wycena jest mi konieczna.

jajosz12

Posty: 1

 
My mamy małą firmę i nie trzeba było takiej wyceny zamawiać, dlatego nie za niesłychanie jestem w stanie Wam pomóc. Nawet nie wiem jak taka firma się za wycenę zabiera?

Yuri20

Posty: 15

 
My mamy małą firmę i nie trzeba było takiej wyceny zamawiać, dlatego nie za bardzo jestem w stanie Wam pomóc. Nawet nie wiem jak taka firma się za wycenę zabiera?

Klara323

Posty: 4

 
Zlecałem wycenę firmy, ponieważ znalazłem klienta, który chciał ją kupić. Firma nie była duża, ale z drugiej strony jak określić jej wartość. Szczerze mówiąc to nie sądziłem, że aż tak dużo była warta. Dla mnie to była miła niespodzianka, dlatego sporo udało mi się zarobić.

englandrm

Posty: 5

 
W stu procentach może Wam polecić wycenę znaku towarowego u nich https://attuario.pl. Rzeczywiście się na tym bardzo dobrze znają i są w stanie bardzo szybko zabrać się za pracę. To fachowcy, którzy nie boją się nawet bardzo trudnych wyzwań.

Jasio234

Posty: 8

 
Jeśli zlecamy wycenę to tylko komuś, kto ma uprawnienia. Jeśli taka wycena ma trafić do sądu albo jakiegoś urzędu to musi być od kogoś, kto robi to profesjonalnie. Nie ma tutaj miejsca na własne wykonywanie wyceny firmy.

Ycomojo

Posty: 3