regranulaty, dobra firma?

regranulaty, dobra firma?

Chciałem zapytać gdzie najlepiej szukać skupu odpadów z tworzyw sztucznych? Od dłuższego czasu nie umiem znaleźć.

dzaman

Posty: 2

 
Wiem, że wiele osób wie o tym, że niestety nie wszystkie odpady mogą zostać poddane recyklingowi. Jeśli chodzi o skupy odpadów z tworzyw sztucznych to starają się one przetworzyć jak największą ilość odpadów, a jeśli nie jest to możliwe wówczas trafiają do ciepłowni, aby odzyskać je w postaci energii.

namok

Posty: 7

 
Jednym z najlepszych skupów odpadów z tworzyw sztucznych jest ten pod tym linkiem: https://www.aseosystem.pl/odbior_odpadow. Korzystałem z niego już kilka razy i muszę przyznać, że za każdym razem byłem bardzo zaspokojony.

dof77

Posty: 2

 
Ostatnio dowiedziałem się, że skup odpadów z tworzyw sztucznych bardzo często przetwarza wszystkie odpady nawet do dziesięciu razy. Przyznam szczerze, że trochę mnie to zdziwiło, bo myślałem, że jest to mniej.

Jasio234

Posty: 7

 
Na co dzień pracuje w firmie, która zajmuje się recyklingiem, a co za tym idzie mam bezpośrednie do czynienia z regranulatami. Dlatego też chciałem podzielić się z Wami tym, że najlepsze z nich charakteryzuje wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne.

namok

Posty: 6

 
W przypadku skupu odpadów hdpe warto pamiętać o tym, że można oddać tam tylko określone odpady. Oczywiście jest tak również w każdym innym skupie, jednak chciałbym podpowiedzieć Wam konkretnie co ja tam oddawałem. Były to takie przedmioty jak butelki po kosmetykach czy płynach, kanistry, beczki oraz róże pojemniki.

dukonek6

Posty: 3

 
Pamiętajcie o tym, że skupu odpadów z tworzyw sztucznych chyba zdecydowanie najlepiej jest szukać w Internecie, gdyż przy okazji jest możliwość przeczytania opinii innych klientów na temat danego skupu.

namok

Posty: 3