place zabaw dla dzieci

place zabaw dla dzieci

Czy macie sprawdzony kontakt do producenta placów zabaw dla dzieci, raczej do samodzielnego montażu, chociaż oczywiście wszystkie wskazówki mile widziane, w jaki sposób podejść do takiego zakupu.

namok

Posty: 1

 
Bardzo bogate place zabaw masz w https://woodlit.pl/place-zabaw/. Mamy u siebie plac zabaw połączony ze sklepikiem, domkiem, zjeżdżalnią, huśtawkami, kierownicą i bujakami. Ale to już oddzielnie dokupiliśmy. Mocowania doskonałe, drewno fajnie się prezentuje w ogrodzie. Świetna zabawka. Każde dziecko marzy o domku, nie oszukujmy się :) My też marzyliśmy. Teraz można zaspokoić takie pragnienia, a gwarancja na 3 lata.

Marioleczka

Posty: 5

 
Właśnie nie tylko place zabaw od nich polecam https://woodlit.pl/place-zabaw/, ale też peryskopy, kierownice, bujaki i drabinki do rozwoju fizycznego u dzieci. Mój syn miał trochę problemów ruchowych, dlatego postanowiłem stworzyć mu środowisko, w którym poczuje się swobodnie i będzie miał, gdzie zaprosić kolegów. Świetna zabawa latem, ale nie tylko. Można kombinować, częste promocje, poskładają na życzenie na Twoim podwórku. Wystarczy poprosić przy dostawie.

Damiano2

Posty: 3

 
Najlepiej montować właśnie po wyrównaniu nawierzchni. Zawsze to trochę większe bezpieczeństwo dla dzieciaków.

Grabow12

Posty: 5

 
Chciałem, żeby syn się częściej bawił na świeżym powietrzu właśnie, bo mamy takie czasy, że lepiej właśnie o takie sprawy zadbać wcześniej. Plac zabaw zamawiałem od https://woodlit.pl/place-zabaw/ i masz u tego producenta bardzo ciekawe możliwości rozszerzenia o dodatkowe akcesoria. Sama podstawa najczęściej wystarczy, ale jeżeli dziecko zapragnie czegoś nowego to nic nie stoi na przeszkodzie, aby plac zabaw lekko udoskonalić. I takie podejście mi się najbardziej podoba.

Noruhe

Posty: 3

 
Zainteresuj się ogrodowymi placami zabaw. Zostawiam katalog https://woodlit.pl/place-zabaw/, jeden z najpopularniejszych w tym momencie. A dodatkowo zastanów się nad rozszerzeniem całej konstrukcji o huśtawki w stylu bocianie gniazdo, bo według mnie charakteryzują się większym bezpieczeństwem dla dzieci. Córce dokupiłem jeszcze ster i taki minimalistyczny, fajnie wyglądający teleskop. Generalnie masz masę rozwiązań i można nawet z dzieckiem posiedzieć i na spokojnie wybrać.

mirekp2005

Posty: 7