tanie opakowania

tanie opakowania

Rozwijam markę cateringową i tak się zastanawiałem ostatnio nad zmianą opakowań. Obecnie używam dość tandetnych i miałem już kilka skarg, że nie wytrzymują w transporcie, dlatego pytam, gdzie się zaopatrujecie i czy mieliście może już podobny problem?

micko

Posty: 2

 
Unia przecież walczy z plastikiem i to na ostro. Gastronomia i przemysł muszą inwestować w nowe rodzaje opakowań, w korki inne, nakrętki, wszystko właściwie.

Miluśkooo2

Posty: 8

 
Na imprezie integracyjnej widziałem opakowania na sushi z https://gastro.tanieopakowania.com/produkty/ i się zainteresowałem, bo też rozwijam swoją markę cateringową i generalnie od rodzaju opakowania w dużym stopniu zależy sukces komercyjny. Zauważ, że w ich opakowaniach występuje fajna ekspozycja jedzenia, lepiej się prezentuje. Jak jesteś w miarę doświadczony na rynku to od razu to zauważysz. Pozdrawiam.

figo

Posty: 5

 
Najlepiej to skompletować sobie jakieś bardziej spersonalizowane opakowania, bo klienci na to zwracają uwagę. Estetycznie wykonane opakowanie podnosi podświadomie wartość produktu i tak po prostu jest. Każdy z nas w sklepie się na to nabiera.

tubbytimmy1

Posty: 10

 
Opakowania ekologiczne zgodne z dyrektywą plastikową, jak to ludzie nazywają teraz znajdziesz w https://tanieopakowania.com/ i akurat całkiem płynne przestawienie miałam. Opakowania lepsze od plastikowych, nie reagują negatywnie z żywnością. Smak masz zachowany właściwie.

Lupusx

Posty: 8

 
Wiem, że Marpol w Krakowie wiele lokali gastronomicznych obsługuje pod kątem dostawy biodegradowalnych opakowań. Rozmawiałem z ich przedstawicielem jakiś czas temu i prawdopodobnie się zdecyduję po nowym roku, bo też chcę wyjść naprzeciw nowym normom branżowym. Plastik się eliminuje już na szczeblu politycznym, prawnym, więc i taka zmiana jest obowiązkowa. Nie ma sensu zwlekać z tematem. A co do konkretnego kontaktu to więcej szczegółów znajdziesz na https://tanieopakowania.com/wspolpraca/.

Yuri20

Posty: 5

 
Opakowania zgodne z dyrektywą plastikową znajdziesz na pewno w https://gastro.tanieopakowania.com/produkty/. Posługuję się cateringowymi często. Robię sobie nawet obiady do pracy, tanio mi wychodzi tak się zapakować, a później wyrzucić, albo umyć i ponownie wykorzystać. No dużo generalnie kreatywnych rozwiązań. Opakowania do napojów pod organizację imprez na zewnątrz też rewelacyjne. Możesz szybko zerknąć i ocenić.

Krowlo

Posty: 3

 
Dużo używam folii spożywczych od https://tanieopakowania.com/, najlepsze według mnie pod kątem jakości, bardzo łatwo się używa na co dzień, płynnie. W porównaniu do poprzednich to bajka. Druga sprawa, że masa ekologicznych opakowań. W pełni dopasowali się do tych nowych dyrektyw wykluczających plastik z gastronomii, generalnie z konsumpcji. W sumie z tym ograniczeniem plastiku w gastronomii to się zgadzam. Później talerzyki, widelczyki i inne rzeczy się walają po imprezach, a tak biodegradowalne i wszyscy mają spokój.

Kitas

Posty: 8

 
Porozmawiaj z https://tanieopakowania.com/ odnośnie opakowań ekologicznych, bo wiem, że robią nie tylko dla branży gastronomicznej, ale również pod potrzeby przemysłu i masz sporo ciekawych projektów, według mnie bardzo nowoczesnych. Ze statystyk biznesowych wynika, że to dobre opakowanie sprzedaje, a nie produkt sam w sobie, więc to wszystko część większej strategii marketingowej. Jeżeli nie masz to radzę stworzyć :)

czertwin

Posty: 2

 
Mają też dobre opakowania do zgrzewu. Tanie, całkiem pojemne i wytrzymałe. Na obiady dwuczęściowe, jak znalazł, coś pod codzienne menu. Generalnie w tym sklepie występuje dużo ciekawych produktów, żeby zorganizować sobie lepiej pracę.

Grabow12

Posty: 7