butelki z filtrem, opinie

butelki z filtrem, opinie

Poszukuje oferty z butelkami z filtrem Dafi, ale nie wiem gdzie je znaleźć? Najlepiej żeby była to sprzedaż przez Internet.

Ventooo1

Posty: 1

 
Wybór dzbanków i butelek jest bardzo duży, dlatego bez problemów coś dla siebie znajdziecie. Zawsze stawiamy na produkty oryginalne, jakie wpuszcza firma Dafi, bo są najlepsze.

Lupusx

Posty: 10

 
Czysta woda jest niezmiernie ważna dla zdrowia. Wiele ludzi nie wie o tym. Wydaje im się, że nic się nie dzieje, jeżeli piją zanieczyszczoną wodę. To przecież od razu nie zadziała negatywnie na organizm, natomiast za kilka lat zaczną się choroby. Pożądane byłoby, dlatego zadbać o własne zdrowie już obecnie.

Black_Riot

Posty: 4

 
Mnie się niezwykle przydaje butelka z filtrem, z której, na co dzień korzystam. Mogę filtrować wodę zanim pójdę do szkoły. Lubię czystą wodę, a też nie chce wydawać na taką samą wodę pieniędzy. Po co mi te płatkowe butelki, jakich na Ziemi jest już zdecydowanie za dużo? Stawiamy na ekologię i swoje zdrowie. Wam też radzę to wykonać.

Yuteta

Posty: 4

 
W domu mamy dzbanek i każdego dnia wiele razy z niego korzystamy. Jeśli wychodzimy z domu to wtedy wybieramy sobie butelki. Każdy z rodziny taką butelkę ma dla siebie.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Myślę, że w kranie też mam dobrą wodę, dlatego nie widzę potrzeby, aby inwestować w jakieś dodatkowe filtry. Jeśli już tak się stanie to zapewne wybiorę filtry pod zlew. Nie chce mi się pamiętać o tym, aby wymieniać filtry w dzbanku. To nie dla mnie.

Janecekk

Posty: 7

 
Dopasowanie odpowiedniej wielkości dzbanka jest bardzo ważne. My mamy dzbanek szklany, bo jest o wiele łatwiejszy i bardziej praktyczny. Każdy, kto chce coś zamówić powinien zgłosić się bezpośrednio do producenta.

TomekK

Posty: 4

 
My mamy mały model dzbanka z filtrem i daje radę. Ma chyba 1,7 litra, ale dokładnie nie pamiętam. Samo filtrowanie nie trwa wcale tak długo. W dwie minuty dzbanek jest już przefiltrowany.

Jasio234

Posty: 5

 
Według mnie dla większej rodziny warto wybrać dzbanek z filtrem o pojemności czterech litrów. To niesłychanie znaczny dzbanek, natomiast rzeczywiście wydajny. My mamy przeszło dwa litry pojemności i wystarcza, natomiast u nas są tylko dwie osoby. Przy większej ilości im większy tym doskonalszy.

labuh

Posty: 5

 
Jeśli ktoś chce zobaczyć butelki z filtrem Dafi to tutaj https://www.youtube.com/user/dafiformaster znajduje się link. Mamy filmy, które pokazują wszystko, co ciekawe.

Grabow12

Posty: 2