centrala rekuperacyjna

centrala rekuperacyjna

Czy montaż dobrego systemu chłodniczego w sklepie przekłada się na kwestie ekonomiczne powiedzmy? Szukam dobrych materiałów, doświadczeń ludzi z branży. Jak możecie coś sensownego powiedzieć to proszę.

pawel253

Posty: 1

 
Serwis najlepiej ogarnąć u wykonawcy, bo przynajmniej masz stały kontakt i jakieś wskazówki eksploatacyjne na przyszłość, ewentualnie tańszą modernizację. Trzeba dobrego serwisu pilnować.

klakla09

Posty: 8

 
Dobra klimatyzacja podnosi odporność i ogólnie poziom zdrowia, o czym mówi coraz więcej raportów. Poza tym, jak może wyglądać działalność bez klimatyzacji teraz? Komiczne.

Eksperttt45

Posty: 4

 
Idea rekuperacji bardzo mi odpowiada, nawet, a może przede wszystkim do lokalu komercyjnego, bo wymieniasz zużyte powietrze systemowo. To przekłada się z czasem na większe zaufanie pracowników, nawet klientów. Teraz każdy dba o zdrowie, wiadomo.

pawel253

Posty: 3

 
Prowadzę małą gastronomię, jakoś przetrwałem kryzysowe czasy, nawet częściowo zwiększyłem zatrudnienie oraz inwestycję w lokal. Zoptymalizowałem chłodzenie, ogrzewanie, wentylację, żeby już nigdy więcej sanepid, ani inni urzędnicy się do mnie nie przyczepili. Miałem z tym w przeszłości problemu. Skracając kontaktowałem się z realizacją z https://aptherm.com/ i na wszystkie pomysły się zgodziłem. Robią solidne prezentacje, wstawiają i uruchamiają urządzenia chłodnicze. Generalnie uczciwi ludzie i zapewniają przy okazji długoterminowy serwis.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Dopóki jest moda na OZE to warto ogólnie w takie instalacje inwestować, bo to się nawet z czasem przekłada na wzrost wartości nieruchomości.

HalskiPol

Posty: 9

 
Na klimatyzacji nigdy nie stracisz i nawet się nie zastanawiaj. Pamiętaj również, że ceny wszystkiego lecą niesamowicie, szczególnie dla firm, więc lepiej ogarniać w tym momencie podobne inwestycje. Za rok to może będzie dwa razy drożej. Nigdy nie wiadomo.

zambott

Posty: 2

 
Potwierdzam, że nie naciągają na jakieś dziwne technologie, tylko się przykładają do dopasowania i poświęcają czas zleceniu i się nie śpieszą. Ma działać i działa.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Woda lodowa to dobre rozwiązanie przy projektowaniu systemu klimatyzacji, bo taki agregat po prostu daje swobodę konfiguracji. Wszędzie wejdzie.

tubbytimmy1

Posty: 11