Atrakcje na imprezy firmowe i integracyjne

Atrakcje na imprezy firmowe i integracyjne

Zastanawiamy się nad zorganizowaniem jakiegoś wydarzenia promocyjnego w firmie, w trakcie którego będzie można przygotować jakieś atrakcje dla uczestników. Cos nietypowego, co może zaskoczyć. Sprzedajemy sprzęt sportowy, odzież, buty więc chcielibyśmy coś w tym charakterze zaproponować uczestnikom. Jak możecie coś ciekawego podpowiedzieć to dajcie znać.

Lupusx

Posty: 1

 
Potwierdzam, żę to co Dawid Krzyżowski (https://www.dkfreestyle.pl/) jest w stanie zaprezentować na pokazać dla dzieci to będzie świetna opcja na nietypowe wydarzenie. Udało się nam w szkole taki pokaz z nim zorganizować i wszyscy, którzy uczestniczyli byli bardzo zadowoleni. Z jednej strony wszystkie dzieci świetnie się bawiły, z drugiej również potem warsztaty były ciekawą opcja, dzięki której poznali jak się te triki wykonuje.

AdamDzii

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o propozycje jakie gwarantuje Dawid Krzyżowski (https://www.dkfreestyle.pl/) to te piłkarskie pokazy trików mają świetną formę i na różnych imprezach się to będzie sprawdzać. Wydaje mi się, że jak chcecie coś fajnego przygotować dla swojej firmy to warto na te propozycje zwrócić uwagę i będziecie faktycznie z tych pokazów zadowoleni. Ciekawa propozycja szczególnie jeśli będzie się planowało coś dla najmłodszych.

Grabow12

Posty: 8

 
Powiem szczerze, że tych różnych imprez organizuje się tak wiele, że trudno będzie uczestników czymś zaskoczyć. Faktycznie wymyślenie takich atrakcji, które daną imprezę będą wyróżniać może się okazać trudne. Warto może iść w kierunku czegoś co będzie pozwalało także uczestniczyć w tych pokazać, wydarzeniach tym osobom, które w danym spotkaniu będą brały udział.

Sohinyh

Posty: 3

 
Może to będzie nieco zaskakujące, ale jak Pan Młody jest zapalonym kibicem, a może również Pani Młoda to pokaz Pana Dawida (https://www.dkfreestyle.pl/) będzie super opcją na wesele. Triki z piłką, które jest w stanie pokazać to coś naprawdę niesamowitego. Dodatkowo można też skorzystać z takiej opcji, w ramach której będzie również pokazywał jak takie podstawowe triki wykonać, dla gości weselnych może być to ciekawa zabawa.

Kotr_r9

Posty: 17

 
My też szukaliśmy na firmową imprezę takiej nietypowej atrakcji, by goście coś ciekawego mogli zobaczyć i tak ostatecznie trafiliśmy na Dawida Krzyżowskiego i faktycznie się to świetnie udało, pokaz się podobał, goście bardzo zadowoleni. Jak cos nietypowego chcecie zorganizować to polecam kontakt z nim (https://www.dkfreestyle.pl/). W Polsce ogólnie nie jest to popularne jeśli chodzi o takie triki z piłką więc tym bardziej to ciekawa propozycja.

CHatka-eKo

Posty: 2