masaz stop slask, znacie ?

masaz stop slask, znacie ?

Zapisałem się na masaz stop slask, lecz nie wiem czy to była dobra decyzja? Niby ma działać, lecz czy to chwyt reklamowy czy rzeczywiście działa? Czy ktoś był już, chociaż na jednym takim masażu stóp i coś może napisać?

Mier56

Posty: 6

 
Na mnie masaz tarnowskie góry działa kojąco, dlatego uwielbiam tam leżeć i się relaksować. Innym też to polecam zwłaszcza po ciężkim stresującym dniu pracy. Wtedy działa to jeszcze lepiej i skuteczniej na nas.

Marioleczka

Posty: 9

 
Według mnie masaz stop slask działa niezmiernie dobrze i najlepiej wybrać gabinet http://www.grafzdrowie.pl, żeby się o tym przekonać. Tu mamy pełen profesjonalizm.

HalskiPol

Posty: 12

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, niemniej jednak okazało się, iż masaz stop slask działa niesłychanie dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, niemniej jednak już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, iż może być tylko coraz lepiej. Jestem zadowolony z takiego masażu stóp.

Lupusx

Posty: 7

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry naprawdę pomógł. Miałem problemy z nerwami, bowiem mam stresującą pracę, niemniej jednak fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i naprawdę zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, bowiem dają dużo radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

Marioleczka

Posty: 21

 
Stosuje masaz tarnowskie góry od lat i cały czas mamy same pozytywne efekty. To, zatem że mamy fachowców od masażu i tylko do nich się zgłaszam. Wiedzą jak mi pomóc, albowiem mają podejście do każdego swojego pacjenta. Mnóstwo można na tym dla siebie zyskać.

Yuri20

Posty: 17

 
Stosuje masaz tarnowskie góry od lat i cały czas mamy same pozytywne efekty. To, dlatego że mamy specjalistów od masażu i tylko do nich się zgłaszam. Wiedzą jak mi pomóc, bo mają podejście do każdego swojego pacjenta. Wiele można na tym dla siebie zyskać.

TomekK

Posty: 18

 
Polecam masaz tarnowskie góry, albowiem to faktycznie niezmiernie dobrze działa. Mnie pomogło na mnóstwo dolegliwości, wobec tego innym na pewno też będzie w stanie pomóc.

czes-czes

Posty: 11

 
Jestem w szoku, bo masaz stop slask pomógł mi w regulacji ciśnienia, z którym walczę od lat. Nie sądziłem, że to jest możliwe, bo to przecież tylko stopy, ale okazuje się, że to naprawdę jest w stanie nam pomóc. Mnie pomogło.

szymon2626

Posty: 22