inwestycja w jakieś nieruchomości na terenach turystycznych

inwestycja w jakieś nieruchomości na terenach turystycznych

Szukam dla siebie jakiegoś miejsca na Mazurach gdzie będzie warto zainwestować a jakąś działkę, by coś tam zbudować dla siebie na okres wakacyjny w czasie urlopu i ewentualnie też od wynajem takiej nieruchomości w innym czasie turystom, którzy się tam pojawiają. Jeśli możecie coś pod tym kątem zaproponować to dajcie znać.

Grudziii2

Posty: 1

 
Zdecydowanie na Mazurach to warto się zdecydować na współpracę z http://nik-inwestycje.pl/ Kompleksowa pomoc z ich strony i poprowadzenie tematu w taki sposób, że można efektywnie podnosić wartość nieruchomości. Kupuje się działkę czy działki w ich osadzie i można coś tam budować, natomiast oni zajmują się terenami wspólnymi, drogami czy miejscami do rekreacji dla wszystkich. I w ten sposób człowiek może wygodnie ogarnąć sobie temat uwzględniając to jakie będą perspektywy zysku z danego terenu.

Black_Riot

Posty: 6

 
Mam wrażenie, że obecnie jednak głównie trzeba kierować się takimi rozwiązaniami, dzięki którym będzie można coś zarobić na ziemi. Najlepiej szukać takiego miejsca, gdzie będzie perspektywa, że ta ziemia będzie tam zyskiwała na wartości. Wiec pytanie jaki jest plan zagospodarowania otoczenia bo jednak od tego będzie w dłuższej perspektywie sporo zależało.

Grabow12

Posty: 5

 
Mam wrażenie, że pod kątem nieruchomości mamy sporo obecnie takich możliwości, w których inwestycja, jeśli będzie dobrze prowadzona przyniesie zysk nawet jeśli tylko przygotujesz ziemię dla kolejnego inwestora. Jak masz działkę to dla jej wartości istotne będzie to jak zagospodarowane będzie otoczenie tej działki.

Jasio234

Posty: 6

 
Mam wrażenie, że faktycznie jeśli chodzi o inwestycje w ziemię to bardzo często jest to ciekawa perspektywa jeśli chodzi o zarobek, pewnie jak poszukasz pod tym kątem to coś tam sensownego będzie można znaleźć. Tylko taką ziemią trzeba też umieć potem zarządzać, jeśli faktycznie będzie się chciało na niej dobrze zrobić.

eGall

Posty: 15

 
Kluczowa rzecz to przede wszystkim szukanie takich rozwiązań, które sprawią, że ta nieruchomość jaką posiadasz będzie podnosiła swoją wartość. W ten sposób będzie można coś sensownego osiągnąć i tym samym podniesienie wartości danej nieruchomości dzięki temu będzie dobrą perspektywą do późniejszej sprzedaży i budowania na tym swojego zysku z takiej nieruchomości.

Jasio234

Posty: 13