kalkulator biegowy, znacie ?

kalkulator biegowy, znacie ?

Chciałbym się dowiedzieć, czy u was sprawdza się kalkulator biegowy? Na której zasadzie on działa? I kiedy najlepiej z niego korzystać?

alidodo55

Posty: 1

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

namok

Posty: 3

 
Kalkulator BMI pomoże Ci zbadać, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, iż masz niedowagę lub nadwagę i wówczas trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

Jasio234

Posty: 6

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Nikuś23

Posty: 2

 
Również słyszałam, iż jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, iż te programy nie pokazują porządnych obliczeń.

Nikuś23

Posty: 4

 
Musisz sprawdzić sobie idealne tętno bieganie. Jest to bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

labuh

Posty: 2

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, zatem należałoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat, więc należałoby sobie przeczytać.

szymon2626

Posty: 21

 
Kiedy na dworze jest smog, przeważnie unikam wtedy biegania. Jakość powietrza niezmiernie wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

jendrekc

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o kalkulator BMI to odszukasz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla osób, które uprawiają sport. Można na niej odszukać również różne kalkulatory, a zarówno istotne informacje na temat biegania.

Black_Riot

Posty: 8

 
Kalkulator BMI używa się, jeżeli chcemy zbadać, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie wymagamy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko wymagamy specjalnego wzoru.

pawel253

Posty: 13