prywatne przedszkole wilanów, szukam !

prywatne przedszkole wilanów, szukam !

Cześć, Czy możecie polecić mi prywatne przedszkole wilanów? Czy wy zapisaliście swoje dzieci do prywatnej placówki czy publicznej? Jestem na tym etapie i nie wiem kompletnie, co wybrać.

bertor

Posty: 1

 
My chyba wybieramy prywatne przedszkole miasteczko wilanów, albowiem mają ciekawe zajęcia, do tego jest otwarte o dużo dłużej. Jest to dla mnie niesłychanie ważne, albowiem czasami pracuje do 16, a czasami 18.

Hihi_WWW

Posty: 3

 
Powiem Ci, że niepubliczne przedszkole wilanów ma bardzo fajną ofertę programową. Jak zobaczyłam listę zajęć, to byłam bardzo zdziwiona, że tyle ich organizują. My wybraliśmy przedszkole sportowe na Wilanowie.

pawel253

Posty: 5

 
Przedszkole miasteczko wilanów może być najlepszym rozwiązaniem, jeśli do późna pracujesz. Takie przedszkola otwarte są minimum do 17.

Wygodniś22

Posty: 4

 
My wybraliśmy sportowe przedszkole wilanów. Mój syn bardzo lubi uczestniczyć we wszystkich zajęciach z aktywności fizycznych. Chodzi na zajęcia fitness, rytmikę i gimnastykę. Mogę polecić Ci bardzo to przedszkole, my jesteśmy naprawdę zadowoleni. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to tutaj masz linka http://www.karate-kids.pl.

DevilScream

Posty: 11

 
Powiem Wam, że sprawdziłem teraz przedszkole wilanów i naprawdę ciężko jest wybrać. Wszystkie mają ciekawe zajęcia, jednak chyba wybiorę przedszkole sportowe. Mają bardzo dużo zajęć z aktywności fizycznych, moje dziecko będzie zadowolone.

namok

Posty: 5

 
Przedszkole miasteczko wilanów ma bardzo wiele plusów, jednym z nich jest fakt, że prywatne przedszkole otwarte jest nawet w wakacje.

Piotr_21

Posty: 2

 
Wydaje mi się, iż niepubliczne przedszkole wilanów jest najlepszym rozwiązaniem. Jak ja zapisywałam swojego syna do przedszkola to też był problem z wybraniem placówki. Postawiliśmy na prywatne przedszkole sportowe.

esdoen1

Posty: 24

 
Moja córka już od dwóch lat chodzi do prywatnego przedszkola wilanów i jesteśmy niesłychanie zadowoleni. Dziecko przychodzi z przedszkola zadowolone, pełne radości i przede wszystkim szczęśliwe, a chyba to jest najistotniejsze.

maarcusKing

Posty: 3

 
Dla mnie najlepszym wyborem jest prywatne przedszkole miasteczko wilanów. Przedszkoli jest naprawdę dużo, więc można przebierać w tych placówkach. Posprawdzaj jakie organizowane są zajęcia.

khazdul

Posty: 6