sklep ogrodniczy internetowy, znacie ?

sklep ogrodniczy internetowy, znacie ?

Niezbędny mi sklep ogrodniczy internetowy, który ma rośliny i akcesoria. Chciałbym troszkę się tam rozejrzeć i coś zamówić.

jajosz12

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o hortensje sadzonki to polecam to https://www.podlewane.pl/pl/p/Hortensja-bukietowa-DIAMANT-ROUGE-Rendia-C5/8083, a zobaczycie, że było warto. Super oferta od profesjonalnego sklepu internetowego.

namok

Posty: 5

 
Ogrodnictwem za mocno się nie zajmuje, ale wiem, że brat kupuje wszystkie rośliny i akcesoria przez Internet. Nie ma czasu na bieganie po sklepach, dlatego wybrał wysyłkę. Nie słyszałem żeby był niezadowolony z oferty, jaką otrzymał. Dopytam go gdzie robi zakupy.

Sewerynus

Posty: 6

 
Propozycji można odszukać w internecie niezmiernie wiele. U nas wszyscy w rodzinie robią zakupy poprzez Internet, bowiem im się to o wiele niezwyklej opłaca. Można odszukać sosny sadzonki i to w takiej ilości odmian, iż rzeczywiście trzeba wiele czasu na przeanalizowanie całej tej oferty.

Gabat

Posty: 16

 
Długo szukałem świerkowych sadzonek, ale wreszcie natrafiłem na jakiś sklep internetowy. Nie pamiętam dokładnie jego nazwy, ale dokładnie wszystko sprawdzę. Oferta była naprawdę bardzo duża i dobrze opisana.

matckhew

Posty: 2

 
Iglaste wymagają bardziej kwaśnej ziemi, dlatego jeśli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się różne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i niezwykle paskudne.

micko

Posty: 8

 
Kopiowaliśmy do ogrodu jodłę sadzonki i jesteśmy zadowoleni. Z tego, co pamiętam to była to jodła górska, ale muszę jeszcze sprawdzić dokładnie odmianę, jaką posiadam.

Marioleczka

Posty: 13