oświetlenie led grow, szukam sklepu!

oświetlenie led grow, szukam sklepu!

Korzystaliście już z zestawów growbox, bo widziałem ofertę, natomiast nie wiem czy to należałoby zamawiać czy robić coś na własną rękę?

qwed

Posty: 2

 
Trzeba o wszystko pytać, bowiem nie wszystko, co jest napisane w takiej ofercie jest dla nas zrozumiałe. Lepiej wszystkiego dowiedzieć się u źródła i wybrać najlepszy zestaw. Wydajemy pieniądze i chcemy efektów, wobec tego ma to dla nas niezmiernie wielkie znaczenie, co nabędziemy.

adam_rudas

Posty: 16

 
Sklep z lampami do growbox odszukamy na https://flo-grow.eu. Sam robiłem tutaj zakupy. Mają lampy od kilku producentów i są rzeczywiście najlepszej klasy.

Schwalbaa

Posty: 3

 
Znajomy ma wiele takich namiotów uprawowych led i jest bardzo zadowolony. Niestety nie powiem Wam skąd ma te namioty, bo się tym nie interesowałem.

TomekK

Posty: 5

 
Niezwykle istotne jest światło, lecz również właściwa temperatura. Led nie grzeje i to jest bardzo duża zaleta. Daje za to bardzo sporo koniecznego roślinom światła.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Propozycji jest sporo, ale osobiście kontaktowałem się z pracownikami u producenta. Niby wszystko jest opisane, ale jak człowiek nie ma zbyt olbrzymiej wiedzy to jednak taka pomoc jest niesłychanie potrzebna. Po co kupować coś złego i potem rośliny nie rosną? Lepiej o wszystko zapytać, a wówczas będziemy pewni, że mamy to, co trzeba.

namok

Posty: 2

 
Trzeba sprawdzać ile lampa do growbox ma mocy, natomiast również ile daje kalwinów, albowiem wówczas wiemy czy te rośliny, jakie chcemy hodować na pewno wyrosną. Nie po to się kupuje takie urządzenie żeby nie wykorzystać jego parametrów.

Grabow12

Posty: 5

 
Zawsze można dopasować sobie poszczególne elementy takich szaf, bo są modułowe. Wszystko jest wymienne i to akurat jest tego naprawdę bardzo duża zaleta.

Yuri20

Posty: 22