instruktor samoobrony, znacie ?

instruktor samoobrony, znacie ?

Szukam kursu samoobrony, który nauczy mnie technik obrony. Nie czuje się ostatnio bezpiecznie, dlatego chciałabym się odpowiednio przygotować. Najlepiej pod okiem kogoś, kto ma odpowiednie podejście do tego tematu.

dzaman

Posty: 1

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się sporo rzeczy. Mam większą pewność siebie, bo wiemy, iż w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

Lupusx

Posty: 6

 
Jeżeli instruktor faktycznie się na tym zna to ma stosowne certyfikaty. To nie jest bezproblemowo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym bardzo dobrze znać. Wówczas my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeżeli już się płaci to niech będą z tego efekty.

yarofe

Posty: 3

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

Nikuś23

Posty: 4

 
Najistotniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony zdobyć wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym sporo kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się wielu rzeczy. Mam większą pewność siebie, bo wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

Nauken56

Posty: 10