gdzie naprawić pękniętą szybkę w iphonie

gdzie naprawić pękniętą szybkę w iphonie

Gdzie dostanę najdłuższą gwarancję na naprawę szybki w smartfonie, konkretnie iphone? Dajcie znać, gdzie wysyłacie, bo zależy mi raczej na stałym kontakcie. U mnie lokalnie to ciężko w ogóle znaleźć profesjonalistów od marki Apple.

Lupusx

Posty: 1

 
Dobrze, że wysyłkowe serwisy funkcjonują, bo u mnie w promieniu 50 km nie ma nikogo stacjonarnie. Nawet nie opłaca się szukać przy takich warunkach, jakie przedstawiliście.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Niektóre smartfony mają wady fabryczne po pewnym czasie i tego raczej nie przeskoczysz. To loteria i z tego powodu warto mieć kontakt do serwisu.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Właśnie z szybką jest ten problem, że z czasem może wpłynąć na cały moduł wyświetlacza, albo jeszcze się uszkodzenie pogłębi i będzie zbyt kosztowne, żeby ruszać. Im szybszy serwis, tym lepiej z reguły.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Potwierdzam, że to bardzo dobry serwis i szybko ogarniają, co się stało i co trzeba naprawić. Czasami proponują większą naprawę, chociażby modułu wyświetlacza, ale zawsze wiesz przed, czy opłaca się zdecydować. Z reguły tak.

lalunik

Posty: 3

 
180 dni gwarancji to naprawdę długo i jestem wdzięczny za ten kontakt. Nawet nie wiedziałem, że można wysyłkowo naprawić. Człowiek codziennie się czegoś nowego uczy :)

Klara323

Posty: 2

 
Dwa razy szybka mi się zbiła w tych nowszych modelach iphone’ów i naprawiałem za każdym razem w
https://applemobile.pl/naprawa-zbitej-szybki-iphone-12-12-pro-12-mini-12-pro-max-serwis-iphone-szczecin/, bo raz, że bloga o tym zagadnieniu prowadzą, dzielą się bezpłatnie wiedzą to jeszcze bez zobowiązań wyceniają i wykorzystują wyłącznie oryginalne komponenty. Sporo rzeczy uczą o budowie smartfonów, w jaki sposób diagnozować samodzielnie, kiedy podjąć decyzję o naprawie. To naprawdę ważne rzeczy się okazuje.

TomekK

Posty: 6

 
Warto się trochę podszkolić z wiedzy o telefonie, żeby nie nabrać się na dodatkowe koszty w serwisie moim zdaniem, więc dobrze doradzacie.

ZjadaczGłów

Posty: 18

 
Zakupy fajnie się robi, dzięki Face ID. Niektórzy narzekają na prywatność, ale chodzi o wygodę jednak. Technologia przyszłości zdecydowanie i warto wiedzieć, jak telefon działa generalnie, żeby nawet samodzielnie wstępnie zdiagnozować.

namok

Posty: 4