programy do odpalania samochodów

programy do odpalania samochodów

Czy macie praktyczny przykład rozwiązania problemu braku zapłonu w Audi A6? Bardzo mi zależy na odpowiedziach doświadczonych zmotoryzowanych.

mikesmith0103

Posty: 1

 
Mam od nich kilka rozwiązań i przyznam, że to jedna z takich marek, które się wyróżniają merytorycznym wsparciem klienta. Jak się zajmujesz poważnie elektroniką samochodową to polecam. W niektórych zestawach masz wręcz opcję wymiany wiedzy na komunikatorach, pełne wsparcie techniczne.

Nikuś23

Posty: 5

 
Programator pod daną markę to masz większe prawdopodobieństwo, że był właściwie przetestowany i to w wielu układach.

Hoteowo24h

Posty: 4

 
Dzięki za wskazówkę. Właśnie czegoś takiego szukałem. Warto też chronić programator przed zwarciem i dobrze ocenić budowę, nawet jakieś testy obejrzeć przed zakupem, albo upewnić się odnośnie warunków gwarancyjnych.

Kitas

Posty: 2

 
W pracy z takim urządzeniem na pewno przyda się szybki interfejs, więc warto przeprowadzić chociaż wstępne testy.

Spirek

Posty: 2

 
Wiem, że programatory do Mercedes Benz, czy Audi w dość szerokim przekroju znajdziesz w www.keymaster.pl. Masa funkcji, mocno przetestowane programatory, w zestawie bez lutowania. Diagnostykę przeprowadzasz na stole, więc to jakościowa norma branżowa. Co chcesz od nadpisywania danych, akceptację nieoryginalnej stacyjki i innych elementów, po awaryjny zapłon.

Miluśkooo2

Posty: 12

 
Teraz programator to podstawa prawidłowego serwisu, więc tego nie przeskoczysz i to nie tylko w branży motoryzacyjnej. Trzeba inwestować i testować często na własną rękę, szczególnie przy prowadzeniu warsztatu.

Black_Riot

Posty: 7