Naturalne kosmetyki online

Naturalne kosmetyki online

Hej. Doradźcie mi, gdzie kupię dobre, niedrogie kosmetyki naturalne. Znacie może jakieś fajne oferty? Zależy mi na adresach sprawdzonych sklepów internetowych.

Lux-Mark24

Posty: 1

 
Najpierw kąpiel z glinką, później pielęgnacja reszty ciała, bo lepiej kosmetyki się wchłaniają.

OPEKL34

Posty: 4

 
Mam od nich tonik, dwa olejki do twarzy, teraz balsam dokupiłam i masło kawowe. Jeszcze z takim się wcześniej nie spotkałam. Uwielbiam ten zapach.

1adversary

Posty: 10

 
Też jestem zdania, że marki premium to bazują tylko na reputacji, a niekoniecznie na składzie, więc zgadzam się z opcją szukania tańszych, ale podobnie jakościowych alternatyw.

namok

Posty: 6

 
Zrezygnowałam w kosmetykach z alkoholu i od razu lepiej z twarzą. Polecam każdej kobiecie.

Black_Riot

Posty: 3

 
Kosmetyki trzeba testować, w tym nowe składy, bo skóra naprawdę różnie reaguje. Czasami człowiek trafi na coś nowego i jest odkrycie, a na innego nie zadziała. W tym sęk.

Jasio234

Posty: 5

 
Z balsamu do ciała zawsze możesz przeskoczyć na masło. Akurat masło to na wszystko pasuje, nawet na twarz, do oczyszczania, co chcesz.

Jarciok23

Posty: 12

 
Szukaj kosmetyków zgodnych zapachowo, bo to też czasami problem. Niektóre po prostu do siebie nie pasują.

Yuri20

Posty: 2

 
Dobry i znany, nawet na YouTube sklep. Też biorę od nich ciągle coś nowego. Masa unikalnych serii, że tylko tam znajdziesz.

arturas1

Posty: 15

 
Najlepszy tonik to cery tłustej, jaki znalazłam to https://e-naturalne.pl/pl/p/Renew-Mineral-Water-Mgielka-rozana/1248, przewaga wody różanej, ekstraktu z róży, zero podrażnień. Jeszcze przemywam skórę wodą przegotowaną i ogólnie niewiele wyprysków. Wiem, jak się czujesz, bo po maseczce też mi cera sprawia problemy, ale z dobrymi, naturalnymi kosmetykami zminimalizujesz problem. Nie jest drogo ogólnie. Taka mgiełka starczy na bardzo, bardzo długo. Polecam.

Hoteowo24h

Posty: 9